BLOG

It's time to say it

19. června 2011 v 15:21 | Lola
Schválně jsem zabrousila do rubriky archivu, nečekám, že by vás to mohlo nějak extra zajímat, ale spíš to zajímalo mě. Na počet článků jsem si dokonce vytáhla kalkulačku a dala se do toho. Na výsledné číslo 1057 (8 když počítám i tenhle článek) jsem zůstala trošku zírat. Vím, že tenhle blog vedu už čtvrtým rokem, ale zdá se to až neuvěřitelné, že mou "rukou" prošlo takové množství článků a vlastně i možná víc, kdyby se připočítali i ty smazané. Dost statistik, tenhle článek jim být věnován neměl, spíš jsem se jen chtěla už tak nějak rozloučit.. ;-) Příjde mi, že nadešel "ten" čas. Už jsem na to myslela několik posledních pár měsíců a říkala si, že ještě alespoň do konce série vydržím. To se taky stalo. Právě jsem dodělala rozdělané věci, co tu na scházely, doufám, že jsem na nic nezapomněla :D Mmm.. trochu se mi ani nechce odcházet mám to tu ráda. Ty čtyři roky přece jenom už udělaly svoje, a tak nějak to tu ke mě přirostlo. Moc ráda čtu vaše komentáře, ale blog se už stává více závazkem, nezvládám to tu tak, jak by si to zasloužilo a hlavně ten čas, který strávím nad vyhledáváním věcí a pak jejich zveřejňováním bych zase radši už přesunula jinam ;-)

Tákže.. obrovské díky za pomoc a vaše komentáře a za to, že jste to se mnou vydrželi a navštěvovali to tu:) Blog mazat nebudu myslím, že je tu spousta věcí, které se možná někdy někomu můžou hodit ;) Snad jsem napsala všechno, co jsem chtěla i když mám pocit, že se mi to nikdy nepodaří :D A teď přichází těžká část a to, jak článek zakončit?.. hlavně neplácnout ještě nějakou blbost... :D Žádného moudra na konec se pravděpodobně nedočkáte.. :D .... no .... tak jo, to je asi všechno. Už tady sedím a přemýšlím nad dobrým koncem 10 minut a nic a pak si říkám, co je na tom se prostě krátce rozloučit??? Mějte se krásně. Lola

Grafická soutěž č.1

6. března 2011 v 19:54 | Lola
Grafickou soutež jsem slibovala už před nějakým časem a ne, nezapomněla jsem na ni, jen jsem přemýšlela nad tím, jak to udělat :) No.. nic zázračného jsem nevymyslela :D :D Pro začátek tu mám soutěž ve vyrábění avatarů, ikonek ,jak chcete ;) Určitě budu ráda, když se zapojíte. Výmluvy typu, že jste na grafiku polena se neberou! :D hlavní je, že se výtvor bude líbit vám a navic je to přece jenom pro zábavu ;-)

Tak a ještě k pravidlům:
• úkolem je vytvořit 3 avatary, budu trochu náročná a konkrétnější, takže..
avatar č.1 :: David s Emily/Booth & Brennan (prostě nějaká fotka, kde jsou spolu)
avatar č.2 :: jedna z hlavních postav/herců Bones - tím myslím, jenom Davida nebo jenom Emily
avatar č.3 :: jedna z vedlejších postav/herců - Michaela/Angela, TJ/Hodgins, Tamara/Cam atd. atd... tady si můžete vybrat kohokoliv, kdo se v Bones třeba jenom mihne.. třeba Gordona Gordona nebo Caroline :D
• avatary by měly mít rozměry 100x100 pixelů
• můžete použít různé fotky z photoshootů, promo fotky k seriálu, screeny z dílů atd. atd...
• na váš výtvor prosím nedělejte žádný "autorský podpis", chci totiž, aby hlasování bylo utajené. Nechci, aby to dopadlo tak, že si autoři budou shánět hlasy různě po blozích a ani tak, aby vyhrál ten, kdo má nejvíc netových kamarádů, kteří mu dali hlasy.. Z čehož vyplívá - žádné shánění hlasů! Jsem přísná? :D ne jen chci, aby bylo hlasování spravedlivé ;-)
• mělo by se jednat o nově vytvořené nikde nezveřejněné avatary
• fantazii se meze nekladou!! ;-)
• svá dílka posílejte do 18.3.2011 na mail mari.te@seznam.cz

Pokud máte ještě nějaké dotazy nebo nesrovnalosti, napiště do komentářů, určitě odpovím ;-)

Radši bez nadpisu

1. března 2011 v 16:15 | Lola
Sakra proč mě ten blog pořád odhlašuje? ani nový vzhled mě to nenechá nastavit.. pokud se sem tam mrknete na můj druhý blog asi víte důvod mé nepřítomnosti.. ;-) už jsem neměla nervy na to psát to i sem :D ;-)
jak jsem si tak všimla u Bones nic extra nového.. asi je to díky té pauze..

A k novému designu.. jenom Emily jsem tu ještě nikdy neměla tak konečně je tu! :D sice se jedná o starší fotku, ale myslím, že velmi pěknou ;-) Co se týká menu ráda bych ho trochu upravila, teda pokud mi to blog umožní.. sice jsem ještě pořádně nevymyslela jak, ale pracuje se na tom :D

What do you get if you cross an elephant with a rhinoceros?

28. prosince 2010 v 23:40 | Lola
Poslední dobou jsem na grafiku levá jak poleno.. letos se mi nepodařilo vytvořit ani speciální vánoční nebo zimní design.. no.. tak je tu teď alespoň toto. Po tom minulém zase něco světlejšího. Tyhle fotky Davida a Emily mám ráda :) taky vám už tak chybí nové díly Bones? mě teda strašně..!.. dneska jsem si tak trochu vyplnila absťák "Mistrem" Fix It. Na to, že jsem na nějaký film dneska ani neměla náladu a pustila jsem si to, to bylo dobré :D Moje první reakce byla: Cože?? :D :D Ale docela jsem se nasmála :D
náhled

a kdo zná odpověď na hádanku v nadpisu? xD

What are those little tiny lights dancing on the ceiling?

26. prosince 2010 v 22:02 | Lola
Ne že bych tu na vás zapomněla, to určitě nee, ale chtěla jsem na chvíli vypnout a užívat si klidu Vánoc, který ke mě letos překvapivě dorazil - tak dobře a pohodově, jak jsem se vyspala za tyhle dva dny jsem se nevyspala snad za celý rok a to jsem nemusela spát ani dlouho ;) I u nás doma zavládla docela milá nálada jen doufám, že jakmile skončí Vánoce, že se to jen tak nevytratí ;-) Takže opožděně, ale přece Vám všem krásné svátky a hodně štěstí a úspěchů do nového roku!! :-)
bones-lovely.blog.cz
What are those little lights on the ceiling again?

'Love is an idiot'

28. listopadu 2010 v 19:09 | Lola
Zdravím, jak se máte? Konečně jsem vytvořila nějaký nový design.. sice to není nic moc extra a vlastně jsem si přestavovala spíš něco jiného.. ale dejme tomu no.. :D

Poslední dobou mi příjde, že je tu čím dál víc mrtvo.. a to nemyslím jenom z mé strany.. asi to tu nebudu vést do nekonečna jednou příjde určitě konec, ale zatím to tu jakž takž držím.. i když už mě to tolik nebere jako v začátcích stále to tu mám ráda. Ono už ty víc jak tři roky přece něco pro mě znamenají :)

Takže jsem přemýšlela nad nějakým oživením. Něco co by se týkalo i vás ;-) Co byste řekli na grafickou soutěž?? nebo na diskuzi ke každému novému dílu = co se líbilo, nelíbilo? nebo povídka? i když netradiční? přežili byste crossover?? :-D nebo to sem radši nemám tahat?..
Tohle by ale nefungovalo bez vás takže budu ráda když se k tomu vyjádříte jestli to mám uskutečnit nebo se na to vykašlat a zabalit to tu ;-) Nebo pokud máte nějaké další nápady - sem s nimi!! budu jenom ráda ;)

Zpátky? Kdo ví?..

17. října 2010 v 13:59 | Lola
9
Ahoj! Jak se všichni máte?? Šíleně dlouhá doba co jsem něco zveřejnila co?.. Opravdu jsem se o to už hodněkrát pokoušela, ale nedařilo se..  vualá  a teď to jde a já jsem za to neskutečně ráda :) A jak to bude do budoucna nevím.. bude to asi podle toho jakou můj internet bude mít náladu.. :D
Za tu dobu co jsem tu nebyla se toho tolik přihodilo.. Emily se vdala.. Tamara měla narozeniny (opožděně všechno nejlepší).. Emily měla narozeniny(také opožděně vše nej).. dokonce jsem měla vyrobené i přáníčka, ale už je asi přidávat takhle hodně zpožděně nebudu.. Dneska jsem doháněla všechny nové díly Bones, které jsem za tu dobu propásla a musím říct, že ten 4. byl zatím nejlepší z téhle série. Neříkám že ty  ostatní byly špatné, ale nebyly ani nijak zvlášť úžasné. Ten konec u něho byl opravdu takový roztomilý :D :D Hmm.. Určitě jsem chtěla napsat ještě něco, ale zrovna teď si na to nemůžu, jak naschvál vzpomenout :D
Jinak taky jsem si všimla, že Valleria už skončila se stránkou o Emily a tak jsem se rozhodla vytvořit jakoby takový dáreček na znamení díků, jak pro Roxy, která tehle blog vedla a zasypávala nás informacemi o Em, tak i pro Vallerii, která v tom pokračovala. Na ten blog jsem  chodívala už od jeho úplného začátku a byl (a je) prostě skvělý, dovolím si říct i nejlepší jaký o Emily znám. Ještě jednou díky za tu práci ;-)
emilydeschanel.blog.cz

Bones team • new layout

1. září 2010 v 17:10 | Lola
Je tu nový školní rok a to chce nový design! Tak jsem si trochu pohrála s novými promo fotkami k 6. řadě a vzniklo z toho toto ;-) Layout s celým týmem už tu dlouho nebyl. Snad se bude líbit ;)
Pokud máte rozlišení obrazovky 1024x768, tak by se vám měl zobrazovat layout správně, pokud ne tak ho možná vidíte takový useklý po krajích, toho jsem si všimla až jsem ho měla nastavený, upravovat se mi to už opravdu nechce, takže to asi budete muset vydržet :D ;-)
náhled

Chemistry keeps them together.

28. srpna 2010 v 20:54 | Lola
Kdyby mi šlapal internet tak jak má, tak už bych se vrhla do toho oznamování dřív..  Jak rychle jsem začala se stránkou o Jaredovi Padaleckim, tak rychle jsem s ní i skončila.. :D Ne ,že by mě to nebavilo, ale je to spíš s časových důvodů.. A jak se říká: Když něco končí, něco nového taky začíná, tak tím jsem se i řídila :D Už se víc rozepisovat nebudu, pokud máte zájem přečtěte si více tam ;-) ◘ no-exit.blog.cz

A ještě přidávám mých pár nových avatarů s Davidem :)
when you say nothing at all..

11. srpna 2010 v 13:28 | Lola
muck

Ahoj!
Opět hlásím víc jak týdenní pauzu s blogem. Zase odjíždím pryč. Vrátit bych se měla asi příští sobotu, ale kdy se dostanu na blog to nevím. Pokusím se pak co nejdřív ozvat. Zatím se tu mějte krásně ;-)

Zpátky z divočiny :-)

27. července 2010 v 14:26 | Lola
Jen se hlásím, že jsem zpět ! Dopadlo to moc dobře :) Klidně bych tam ještě nějakou tu chvilku i zůstala. Žádná elektřina, latrýny, spaní v teepee, noční hlídky, koupání v rybníce, dětičky sem tam na zabití :D Pro někoho možná noční můra, ale podle mě takhle má správný tábor vypadat ;-) Zážitků je zase dost :D A jak jste se měli zatím vy?
Ještě před tím než jsem odjela jsem změnila design na fanlistingu - nevím jestli si toho někdo všiml, ale už to tam aspoň trochu vypadá :)
Novinek je dost, takže se pomalu ale jistě vrhnu do přidávání..

Na týden fuč ;-)

17. července 2010 v 17:16 | Lola
©
Ahoj, jen narychlo se ozývám kvůli tomu, že na týden odjíždím pryč. Konkrétněji se jedná o tábor. Držte nám palce, ať to s těma našima prckama zvládnem :D ;-) Už dopředu jsem utahaná z příprav a všeho toho kolem, ale snad to proběhne v pohodě a hlavně bez úrazů :)
Tak se tu zatim mějte, žádné články jsem nepřednastavovala, opravdu na to nebyl čas.. 25.7. se koná letošní Comic Con, takže budou i nové fotky (snad se  nakonec dostaví i Emily) a všechny další novinky přidám až přijedu.
Mějte se hezky, papa ;-)

Neverending summer

7. července 2010 v 18:40 | Lola
1
Upřímně řečeno docela jsem čekala, že ten minulý design tu moc dlouho nevydrží.. :D Chtělo to něco veselejšího když už máme tu máme léto :-) Zase jsou na něm David s Emily, ale myslím, že vám to až tak moc vadit nebude, na ty dva se totiž dívá víc než dobře ;-)
Jinak co nového? Prázdniny nám už začaly, já stihla být na pár dnů s našima na dovolené (nestihla jsem se ani zmínit, ale jelikož to bylo jenom pár dnů tak ono ani nebylo potřeba) a říkám si, že to byla asi poslední dovolená s našima.. no to teda stálo za to.. opravdu nejsem ten typ, který by 4 dny v kuse proležel na koupališti.. opravdu ne.. O prázdninách zmizím ještě dvakrát na týden, ale jinak se ani moc nikam nechystám..
Dneska jsem si taky stáhla Pýchu a předsudek, tak na to večer hodlám koukat. Původně jsem si to chtěla pustit už včera online, ale protože jsem jako jediný zdroj filmu našla megavideo, tak jsem to předem vzdala..  opravdu by mě naštvalo, kdyby se mi to ani ne v půli filmu stoplo kvůli jejich limitu.. Tak se na to vrhnu buď dneska nebo zítra, uvidím jak mi to výjde.
Zatim se mějte a užívejte sluníčka :-)

icon by emvid

Everybody loves clown

25. června 2010 v 22:46 | Lola
booth doesnt like clowns
Čtvrtá série Angela je za mnou, stejně tak první Supernaturalu. Ode dneška už vím, proč se tak Booth bojí klaunů(nejen Bones 3x05 ale taky viz SPN 2x02) :D :D
Taky vás to tak žere, že ani pořádně nejsou žádné novinky? Po Bones se nějak teď slehla zem.. nebo se mi to jen zdá??.. Doufejme, že se nám ale v září vrátí v plné parádě ;-)
Kromě nového designu, který je po delší době zase s BB - s tou fotkou jsem vždycky chtěla design, tak konečně se něco povedlo (je to sice takové jednodušší ale...:)) bych se ještě chtěla zmínit o mé nové stránce o herci jménem Jared Padalecki. Ten Supernatural mě fakt chytl. Vážně se mi to líbí. Pokud hledáte nějaký dobrý seriál a nedělá vám problém trochu se bát, můžu to jen doporučit. Nejlépe to vystihuje tato věta: Bojíte se, smějete a pláčete zároveň. Výborný seriál :)
A proč vlastně Jared? Založit si blog celý o SPN mi přišlo moc. Jeden takový blog, jenomže o Bones, už mám že jo ;-) Pak padla myšlenka o blogu s Jaredem a Jensenem Acklesem(ti dva se prostě hledali až se našli :D) dohromady.. to by už bylo reálnější, ale pořád to bylo ještě hodně. I když Jensena jsem si taky strašně oblíbila :) Ten když se směje tak je naprosto k sežrání(tohle jsem si nemohla odpustit), nebo jeho Eye of The Tiger je naprosto bezkonkurenční.. zbožňuju toho chlapa :D Ale prostě mě to o kapičku víc přece jenom táhne k Jaredovi :D Mohla bych už přestat že? nebo si úplně oslintám obrazovku :D Více povídání už spíš tam.. :)


A ještě jsem konečně doupravovala a dodělala rubriku s epizodama.. fuj.. popravdě mě to už hezky štvalo, ale nakonec i přesto, že mi přišlo, že u toho trávím celé mládí, mělo by to být hotovo :) Popisy i fotky. Někde jsem přidala pouze odkazy na stránky s fotkama - přišlo mi zbytečné se s tim namáhat a házet to sem po jednom když už i ta první a druhá řada ve fotkách mi dali co proto :D :D

Tak se zatim mějte hezky :) Prázdniny nám už pomalu začínají, tak si je co nejvíc užijte ;-)

♪♫...Highway to hell

6. června 2010 v 23:17 | Lola
d&e
To snad není ani možné, že jsem po týdnu něco přidala!! S tím blogem je to snad čím dál tím horší.. vůbec netušim co jsem mu udělala, ale úplně se se mnou tento týden odmítal bavit.. pořád se to nějak sekalo a naskakovaly mi tam nějaké errory..  to opravdu potěší, když nad přidáním pár "hloupých" fotek strávíte skoro půl dne a to téměř každého v týdnu.. no stop se stěžováním si.. ještě že jsem si ten týden mohla alespoň zpříjemnit s bráchy Winchesterovými, když nám ty Kostičky teď nejedou :) Mimochodem hned v druhém díle mě dostali písničkou Hot Blooded! Yeah to se jim povedlo ;-) Zase plácám.. já vím :D Pokud vás to nebaví tak to nečtěte, ale to jsem měla napsat asi na začátku že?.. :D

◘ Přidala jsem jednu novou(teda myslím že je nová) promo fotku s Boothem k 5.sérii |TU|
◘ A taky dva svoje wallpaperové výtvory jeden s Davidem a druhý s Michaelou

Tak se zatim mějte hezky, dobrou ;-) doufám, že se ozvu co nejdřív pokud mi to teda blog dovolí.. :/

I love you! I love you too! Great.. what?

30. května 2010 v 14:57 | Lola
1
Tak jo.. Bones mají teď pauzu.. jak já to září nesnášim!! Je to tak otravné období. Ještě tři měsíce!! ještě že dva z toho jsou ty zrovna dva nejpříjemnější z celého roku, které vždycky utíkají k naší smůle tak proklatě rychle ;-)

Ale důvod toho proč vlastně píšu nejsou tak úplně Kosti, ale spíš jiný seriál. Sledujete někdo Supernatural? Nedávno jsem narazila na nějaké au videa s tímhle seriálem a s Buffy. Docela se mi to líbilo a pak jsem strávila asi půl odpoledne koukáním na jůtub na videa jenom s tím. Myslím, že jsem na to už někdy narazila v nějakých pozdních nočních hodinách v tv.. a včera jsem se rozhodla, že bych to mohla zkusit zkouknout a pustila si první díl. Když opomenu, že se teď asi budu bát ,že v noci otevřu
supernatural
oči a na stropě nad postelí bude nějaká mrtvola, tak to bylo v celku ok :D ;-) A když se k tomu ještě připočte pár sympatických herců.. :) Je to rozhodně trochu jiný šálek kávy než Bones (i když o mrtvolky asi taky nebude nouze :D) spíš možná to má blíž k Angelovi. Jo Angel! No toho taky ještě nemám úplně dokoukaného :D Ale já to zvládnu. Teda snad.. když teď Kosti mají pauzu ;) K tomu se nám blíží ještě prázdniny přece :D
Byla bych ráda kdyby jste mi napsali pokud teda na Supernatural koukáte, jak se vám to líbí? U nás se to myslím že jmenuje Lovci důchu.. a nedávno taky natočili 100. epizodu a jdou do 6.série stejně jako Bones..
Jinak k názvu článku.. mm.. :D Moc si toho nevšímejte to je jedna taková hláška od herců ze SN. Yeah.. asi je fakt začínám mít ráda kluky jedny :D není to trochu brzo na to, že jsem pořádně viděla jednu celou epizodu? to se mnou udělalo těch pár videí :D takhle začínají závislosti.. asi jsem blázen.. :D :D
Budu jenom ráda za vaše názory na tento seriál ;-)

• Přidala jsem jednu úžasnou promofotku s TJ k 3.řaděTADY

icons by echoism, ta druhá boužel už nevím..

Toto letí... ;-)

17. května 2010 v 19:04 | Lola
©Lola
Hmm tak jak začít?.. Rychle, stručně, jasně ať to mám už za sebou.. :D Času je přece už tak málo tak proč si ho ještě víc ubírat.. Nezapomněla jsem tu na to jen mi prostě chyběla ta věc o které jsem psala v předchozí větě..

Celý víkend jsem byla fuč a ani jsem nestihla poznamat že už je to dva roky zpátky co jsem to tu zakládala.. fůha už opravdu už je to tak dlouho?? a zatím to tu víceméně i jakžtakž pořád funguje... toto letí.. :) Něco málo se toho tu za tu dobu o našich oblíbených Kostičkách naskládalo - Kostičky jojo to jsem přebrala od Vallerie nemůžu si pomoct prostě se mi to líbí :D ;) Taky se tu vystřídalo několik designů pokud by si jenom tak náhodou chtěl prohlédnout tak k vidění jsou všechny pohromadě tady.. Některé se povedly míň některé zase o něco víc a dneska tu jsem ještě s jedním úplně novým :) Po Davidovi je teď na něm Michaela Conlin - ty fotky jsou prostě dokonalé myslím že jedny z nejlepších co Michaela má :) Tak snad se bude líbit :)

I don't have your kind of open heart..

11. dubna 2010 v 14:09 | Lola

POKUD JSTE NEVIDĚLI 100. EPIZODU 5X16 The Parts in the Sum of the Whole NEČÍST !!!

Sice tu toho nepíšu až tolik ale byla by to opravdu škoda nechat se připravit o to  "překvapení" .. ;-)

I'm back baby! ...well I hope so.. :-)

3. dubna 2010 v 16:08 | Lola
bite_or_avoidVzpomínáte si na mě ještě vůbec?? :D Posledních zhruba 14 dní sem tu byla nebyla.. Nazvala bych to neohlášenou pauzou kterou jsem potřebovala.. Jojo i byla sem to líná vůbec oznámit.. Sakriš nic se mi prostě nedařilo.. ne že by se mi někdy něco nějak super dařilo :D ale těhle posledních pár dní to na mě padlo.. hlavně teď ta středa byla krizová.. fuj no doufam možná sice naivně ale že bude líp :-) možná se ze mě stává pesimista což bych ale nechtěla.. JO musí být líp! Trochu šťávy by to chtělo do toho života ;-)

Blablabla to sem se trochu výše vykecala.. a teď je tu to na oko pozorovatelné :) Nový lay s Davidem. Na ten starý jsem se už nemohla koukat i když podle vašich komentářů se docela líbil já sem si ho vůbec neoblíbila :D Tak je tu nový sice takový hodně tmavý na to přicházející jaro.. měl to být původně wallpaper (možná že taky ještě jednou bude :D) a na desing jsem ho taky chtěla použít už dřív, pak jsem si to nějak rozmyslela, a teď jsem si to rozmyslela znova a dala ho sem :-) .. já chci zpátky photoshop!! :D jsem zoufalá, s gimpem naprosto neumím zacházet.. :D takže na jistou dobu je u mě výroba grafiky pozastavena.. chjo.. no co už snad se aspoň nynější lay s dokonalým Davidem bude líbit - ten jsem stihla vytvořit ještě s PS. Jinak jsou k němu dvě ikonky - nemohla jsem se rozhodnout která je lepší tak jsou 2 ;)

Tak papa doufám že sem bude konečně už něco víc přibývat.(ehm to je jako kdybych mluvila k nějaké další osobě.. heh to záleží na mě že jo? :D :D)

I love being around Emily. I miss her. I miss..

5. března 2010 v 16:44 | Lola
Spíš takový narychlo splácaný design. Je takový obyčejnější bez nějakých speciálních efektů, je vytvořen v photofiltru. Vlastně jeho nejlepší část jsou použité fotky Davida a Emily♥...
Jak dlouho tu tohle bude? Toť otázka.. asi do té doby než najdu ke stažení photoshop, který v počítači kvůli novému windowsu už nemám nebo do té doby než se naučím s Gimpem(což vypadá mimochodem na hodně dlouho xD)

Tak to je prozatím všechno :) Papa
 
 

Reklama